Filter Results

Departments

Brand

Dietary

Deals

Search Results

Apples - Ambrosia, 220 Gram
Apples - Ambrosia, 220 Gram
Open Product Description
$0.97 avg/ea
$4.39/kg
Final cost based on weight
Apples - Aurora Golden Gala BC, 225 Gram
Apples - Aurora Golden Gala BC, 225 Gram
Open Product Description
$1.48 avg/ea
$6.59/kg
was $1.98 avg/ea
Offer Valid: Sep 30th - Oct 2nd
Final cost based on weight
Apples - Gala - Large, 270 Gram
Apples - Gala - Large, 270 Gram
Open Product Description
$1.48 avg/ea
$5.49/kg
Final cost based on weight
Apples - Gala Organic BC Fresh 3lb Bag 3lb, 1 Each
Organic
Apples - Gala Organic BC Fresh 3lb Bag 3lb, 1 Each
Open Product Description
$10.99
Apples - Granny Smith, 175 Gram
Apples - Granny Smith, 175 Gram
Open Product Description
$1.35 avg/ea
$7.69/kg
Final cost based on weight
Apples - Granny Smith - Large, 175 Gram
Apples - Granny Smith - Large, 175 Gram
Open Product Description
$1.15 avg/ea
$6.59/kg
Final cost based on weight
Apples - Honeycrisp Organic 3lb, 1 Each
Organic
Apples - Honeycrisp Organic 3lb, 1 Each
Open Product Description
$8.99
Apples - Jazz, 250 Gram
Apples - Jazz, 250 Gram
Open Product Description
$1.92 avg/ea
$7.69/kg
Final cost based on weight
Apples - McIntosh BC, 175 Gram
Apples - McIntosh BC, 175 Gram
Open Product Description
$0.96 avg/ea
$5.49/kg
Final cost based on weight
Apples - McIntosh Organic 3lb, 1 Each
Organic
Apples - McIntosh Organic 3lb, 1 Each
Open Product Description
$7.99
Apples - Organic Pink Lady 3lb, 1 Each
Organic
Apples - Organic Pink Lady 3lb, 1 Each
Open Product Description
$12.99
Apples - Pink Lady Large, 200 Gram
Apples - Pink Lady Large, 200 Gram
Open Product Description
$1.54 avg/ea
$7.69/kg
Final cost based on weight
Apples - Rockit 2lb, 1 Each
Apples - Rockit 2lb, 1 Each
Open Product Description
$6.99
was $7.99
Offer Valid: Sep 30th - Oct 2nd
Apples - Royal Gala 3lb Bag 3lb, 1 Each
Apples - Royal Gala 3lb Bag 3lb, 1 Each
Open Product Description
$6.99
Apples - Salish - BC Fresh Crop, 225 Gram
Apples - Salish - BC Fresh Crop, 225 Gram
Open Product Description
$1.98 avg/ea
$8.80/kg
Final cost based on weight
Apples - Soluna, 160 Gram
Apples - Soluna, 160 Gram
Open Product Description
$1.23 avg/ea
$7.69/kg
Final cost based on weight
Apples Gala - Small, 160 Gram
Apples Gala - Small, 160 Gram
Open Product Description
$0.88 avg/ea
$5.49/kg
Final cost based on weight
Apples Orchard Run, 180 Gram
Apples Orchard Run, 180 Gram
Open Product Description
$0.79 avg/ea
$4.39/kg
was $0.99 avg/ea
Offer Valid: Sep 30th - Oct 2nd
Final cost based on weight
Apples – Orchard Run McIntosh, 180 Gram
Apples – Orchard Run McIntosh, 180 Gram
Open Product Description
$0.67 avg/ea
$3.73/kg
Final cost based on weight
Bananas, 270 Gram
Bananas, 270 Gram
Open Product Description
$0.53 avg/ea
$1.96/kg
Final cost based on weight
Bananas Organic, 252 Gram
Organic
Bananas Organic, 252 Gram
Open Product Description
$0.66 avg/ea
$2.62/kg
Final cost based on weight
Blackberries - Fresh 170g, 1 Each
Blackberries - Fresh 170g, 1 Each
Open Product Description
$5.99
Blackberries - Fresh Local BC, 1 Each
Blackberries - Fresh Local BC, 1 Each
Open Product Description
$8.99
Blueberries 1 pint, 1 Each
Blueberries 1 pint, 1 Each
Open Product Description
$8.99
Cherries - Fresh, 454 Gram
Cherries - Fresh, 454 Gram
Open Product Description
$7.00 avg/ea
$15.41/kg
Final cost based on weight
Coconut - Whole, 1 Each
Coconut - Whole, 1 Each
Open Product Description
$6.99
Emerald Jujube Date, 100 Gram
Emerald Jujube Date, 100 Gram
Open Product Description
$1.32 avg/ea
$13.21/kg
Final cost based on weight
Fresh Apricots, 75 Gram
Fresh Apricots, 75 Gram
Open Product Description
$0.99 avg/ea
$13.21/kg
Final cost based on weight
Fresh Figs - Brown, 1 Each
Fresh Figs - Brown, 1 Each
Open Product Description
$3.99
Fresh Pineapple, 1 Each
Fresh Pineapple, 1 Each
Open Product Description
$7.99
Can't find what you're looking for?